Automatyka 

Systemy automatyki mogą być komponowane dla całego domu, bez potrzeby projektowania i tworzenia kosztownych instalacji. Jest to jeden z najprostszych sposobów stworzenia zintegrowanego systemu automatyki w każdym domu, biurze, urzędzie lub hotelu. Instalacja systemu automatyki jest prosta, szybka i zwiększa Państwa bezpieczeństwo.

Firma Arserwis  jest autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Nice.

LOGO NICE RGBFirma Nice Polska istnieje na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet. Nice  dostarcza pełen asortyment automatów począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową – siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. „Nice ułatwia życie” – to hasło i jednocześnie misja firmy. Produkty Nice zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i niezawodność. Z firmą współpracuje ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

 

lider rynkuNice Polska już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO, pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma czy też stała obecność w rankingu Gazel Biznesu. Nice otrzymał prestiżowy tytuł „LIDER RYNKU – Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet” potwierdzając w ten sposób silną pozycję w branży i umacniając swoją zdecydowaną przewagę konkurencyjną.